Bailes no publiskas uzstāšanās

Kas ir bailes?
Bailes ir nepatīkamas emocijas, kas rodas kā atbildes mehānisms dzīvam organismam sastopoties ar draudiem vai sāpēm. Tās ir organisma dabiska reakcija, lai pasargātu to no sociālajiem un fiziskajiem apdraudējumiem un nāves, sagatavojot to uzbrukumam vai aizsardzībai. (avots: http://lv.wikipedia.org)

Nesen dzirdēju tādu domu, ka bailes no publiskas uzstāšanās ir otras lielākās bailes pēc bailēm no nāves.

Vairāki mani klienti pēc seansa bez īpašas piepūles ir atbrīvojušies no bailēm no nāves, jo ir apzināti pārdzīvojuši kādas savas dzīves beigas un sapratuši, ka tajā brīdī baiļu sajūtas nav un dvēsele viegli pamet savu ķermeni. Līdz ar to šī bailes pazūd pašas no sevis.

Taču bailes no publiskās uzstāšanās ir kā tāds bubulis arī vairākiem maniem klientiem un tas viņus attur no videoatsauksmju ierakstīšanas, lai padalītos ar pasauli savā pieredzē. Ar reinkarnacionikas metodi ir iespējams atbrīvoties arī no šīm bailēm, tāpat kā no jebkurām citām. Man pašai tas ir izdevies un izdosies arī Tev!

2014.gada 22.janvārī piedalījos savas kursabiedrenes Ingas Ružickas rīkotajā Reinkarnistu dienā. Šis ir ieraksts, ar kuru dodu iespēju arī Jums atbrīvoties no savām bailēm – bailēm no publiskās uzstāšanās. :)

Lūdzu, uzraksti – vai Tev izdevās, vai tomēr nē, bet varbūt daļēji?

Izmantojot šo tehniku, ir iespējams atbrīvoties arī no citām bailēm. Ja mēģini un kaut kas neizdodas vai nesanāk, tad jautā un varam vienoties par individuālu konsultāciju.

IevA

About IevA

Esmu reinkarnacionikas konsultante - ceļabiedrs uz iepriekšējām dzīvēm un dzīvi starp dzīvēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>